menu
To są pytania, które zadałeś

FAQ - pytania i odpowiedzi

Jak zrobić akcent w słowie? Aby poprawnie ustawić akcent w słowach homografów, umieść znak " + " przed samogłoską akcentowaną. Przykład: F+abuła , Fab+uła.
Jak zatrzymać zdanie? Aby ustawić pauzę, wystarczy nacisnąć przycisk "Pauza" na pasku narzędzi lub ustawić ją ręcznie za pomocą kropki i linii przerywanej.
Przykład: (Instalacja .- przerwa ).
Czy Mogę wybrać format wyjściowy MP3? Tak, obecnie dostępne są trzy formaty wyjściowe: Wav, MP3, OGG. Wybór formatu można dokonać na tej samej belce, gdzie znajduje się wybór języka i lektora, na samym końcu.
Czy będzie Bot Maxim? Tak, wkrótce dodamy ten popularny głos Youtube w naszej syntezie mowy.
Co to za symbol, gwiazdka, obok wyboru lektora? Gwiazdka to przycisk "Dodaj do ulubionych", który pozwala zapisać obecnie wybranego lektora na liście ulubionych lektorów. Umożliwia to szybkie powrót do lektora, który Ci się spodobał, gdy będziesz go potrzebować w przyszłości. Wybieranie lektora z listy ulubionych można zrobić bezpośrednio na tej liście. Aby usunąć lektora z listy ulubionych, wystarczy kliknąć okrągły przycisk obok lektora. Ta funkcja ułatwia zarządzanie Twoimi ulubionymi lektorami.
Jak odsłuchać przykłady premium głosów? Aby odsłuchać przykłady premium głosów, zarejestruj się i wybierz głos. Następnie znajdziesz wcześniej nagrany przykład dźwiękowy głosu pod przyciskiem "Wymów" w odtwarzaczu.
Jakie są ograniczenia w wersji darmowej? Obecnie ograniczenia dotyczące działania głosu: maksymalny rozmiar tekstu 1000 znaków.
Czy Mogę używać głosu do celów komercyjnych? Nie, to jest naruszenie praw autorskich.